| Brand | BRIDE |
| Series Name | FASHION PROTECTOR RED |
| Product Number | K08BPO |
| Product Description | For preventing friction with seat belts and repairing already broken seats. Since it uses velcro tape, it can be attached and detached with a single touch. You can enjoy the combination with the seat, and it is also ideal as a fashion item. * The color tone of the photos posted on this site may differ slightly from the actual product depending on the screen and settings to be displayed. |
| Notes | Images are for illustration purpose only. Actual product may vary. |
| SKU | bride-K08BPO |
| Brand | BRIDE |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.040000000m3 |
$2,199.00
or 4 payments of $549.75 with
Info
$1,799.00
or 4 payments of $449.75 with
Info
$2,199.00
or 4 payments of $549.75 with
Info
$1,895.00
or 4 payments of $473.75 with
Info
$2,149.00
or 4 payments of $537.25 with
Info
$1,999.00
or 4 payments of $499.75 with
Info
$2,899.00
or 4 payments of $724.75 with
Info